Rodinný penzion s hudebním sálem ,,U Ginevry" v Kozičíně, necelé 3 km od Příbrami vznikl přestavbou půdních prostor bývalé hospody. Možná vás zaujmeme poněkud netradiční výzdobou, snoubící se s rčením: "Láska, hudba a smích jsou přáteli u stolu." Najdete nás na samém okraji brdských lesů. Ubytování u nás je ideální pro turisty, houbaře, cyklisty i skupiny přátel. Proč právě ,,U Ginevry" ? Hudba je naším velkým koníčkem, který nás provází životem. Před více než 25 lety jsme založili hudební skupinu Ginevra, která svou autorskou tvorbou opěvuje nejen českou historii. Naším snem, během mnoha vystoupení u nás i v zahraničí, bylo mít jednou svůj vlastní domácí hudební ,,klubík". Občas si tady zahrát nebo pozvat naše hudební kamarády na vystoupení či soustředění.  Naše snění se pomalu naplňuje. Vybudovali jsme příjemné místo, kde, jak věříme, i vám bude dobře. 

... jak to u nás vypadá?

Penzion U Ginevry je jen částečně bezbariérový (sál s příslušenstvím), pokoje se nacházejí pouze v podkroví. Parkování je možné přímo před domem. 

Společenská místnost je k dispozici v přízemí. Na ni navazuje nově zrenovovaný sál v selském stylu, který v případě jeho pronájmu nabízí možnost soukromých oslav narozenin, ale i menších svatebních hostin do 45 osob. 

K dispozici je i terasa ke společnému posezení s možností grilování a opékání na ohništi. 

... jaké máme vybavení ? 

Můžete využít vybavené samostatné pokoje s klimatizací. Každý má svou koupelnu, sprchový kout, umyvadlo a WC. Pokoje jsou dvoulůžkové(11 m2), trojlůžkové(18 m2), s možností přistýlky(20m2) a jeden velký čtyřlůžkový pokoj (32 m2) s možností přistýlky. Tento pokoj má i svůj kuchyňský koutek. Pro ostatní pokoje nabízíme společnou, plně vybavenou kuchyňku(8 m2). Pokud budete mít mediální a virtuální abstinenci, tak se můžete připojit k wifi a nebo vám půjčíme televizi.  :-)

Obrázky pokojů najdete v naší fotogalerii.  

... kde najdete Kozičín ?

Osada Kozičín je součástí dříve Královského horního města Příbram. Je dostupný nejen vlastním dopravním prostředkem, ale i MHD linkou č.5A z Příbrami. Zastávka je necelých 40 metrů od penzionu. Vzdálenost do Prahy je cca 50 minut jízdy autem, podobně jako do Písku v jižních Čechách, nebo do Plzně v západních Čechách. 

... když přijde hlad ?

Můžete si uvařit v plně vybavené kuchyňce.
Obchod s potravinami najdete v obci Bohutín cca 2 km,
v Příbrami  je několik supermarketů a spousty dalších obchodů. 
Pokud si chcete od vaření odpočinout, v blízkém okolí cca 2-3 km je hned několik možností. Restaurace Drmlovka v nedalekém Bohutíně, restaurace Na samotě u lesa v Orlově, restaurace U Mazanců Vranovice,  restaurace Pivovar PodlesíU Modré kočky v Příbrami na Březových horách..... Po dohodě si u nás můžete objednat snídani z naší nabídky, ale nejsme moc ranní ptáčata. :-)